Facylitatorzy

Samo przeprowadzenie spotkania lub konferencji metodą Open Space to tylko część sukcesu. Szczególnie ważne jest przygotowanie konferencji: sformułowanie problemu, dobór uczestników, przygotowanie przestrzeni. Tutaj nasze doświadczenie jest niezwykle ważne. Oferujemy też wsparcie po konferencji - przy kolejnych spotkaniach i wdrażaniu rezultatów.

Piotr Banach

piobanTeolog, doradca systemowy w zakresie rozwoju organizacji, facylitator Open Space Technology i coach specjalizujący się w Personal / Life Coachingu. Swoją wiedzę zdobywał na studiach i szkoleniach w Polsce, Austrii, Niemczech i w Anglii. Prowadził wiele konferencji Open Space, sesji doradczych, szkoleniowych i coachingowych w Polsce oraz w Austrii, Niemczech, w Portugalii, we Włoszech, na Słowacji i Ukrainie. Wykładał min. na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wyższym Seminarium Księży Pallotynów w Ołtarzewie k. Warszawy, Archidiecezjalnym Seminarium Duchownym we Lwowie. Posiada 20-letnią praktykę pracy z ludźmi i w rozwoju organizacji.

Urodził się w 1968 r. w Parczewie. Obecnie mieszka w Hamburgu.

pioban(0)openspace.pl

Telefon kom.: 0049 176 5750 1899
lub 0048 517 18 01 01

Agnieszka Pawlik

zdjecie_agnieszkeTrener umiejętności społecznych, politolog, facylitator Open Space Technology. Ma bogate doświadczenie pozarządowe, międzykulturowe oraz z zakresu edukacji pozaformalnej młodzieży oraz osób pracujących z młodzieżą i młodymi dorosłymi. Pracowała w 27 krajach świata. Ma też doświadczenie dziennikarskie (Radio Wrocław), samorządowe (min. radna Powiatu Wrocławskiego II kadencji, bezpartyjna) oraz pracy z funduszami unijnymi. Absolwentka Studium Porozumienia bez Przemocy, prezes Fundacji Życia Bez Przemocy. Współpracuje z firmą Tomasz Nowak Consulting z Londynu.

Pierwszy zawód: muzyk instrumentalista, gra na flecie poprzecznym oraz tańczy salsę.

Urodziła się w 1974 r. w Oleśnicy, mieszka we Wrocławiu. Ma dwóch synków: Miłosza i Radka. 

agnieszka(0)openspace.pl

agnieszkapawlik.com

Telefon kom.: 0048 604 579 421

Joanna Chodkowska


Marta Kaszubska

martakaszubskaZ wykształcenia psycholożka społeczna. Od 2000 roku związana z III sektorem. Przez pierwsze lata pracowała w Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej, gdzie zajmowała się m.in. koordynacją ogólnopolskiego programu edukacji wyborczej „Młodzi głosują” oraz prowadzeniem szkoleń dla animatorów i młodzieży.

Więcej o mnie...

Marta Mędlińska


Katarzyna Pławiak

kasiaplawiakAbsolwentka Szkoły Głównej Handlowej. Tłumacz i lektor języka angielskiego jak również wykładowca akademicki. Posiada certyfikaty CPE/BEC/CELTA. Wielokrotnie uczestniczyła w projektach międzynarodowych. Jest twórcą autorskich programów w zakresie Business English. Od roku 2003 certyfikowany facylitator open space technology.

Anna Janowicz


Bożena Kolczyńska

bozenakolczynskaZ powołania urszulanka Serca Jezusa Konającego, z wykształcenia magister teologii. Od zawsze katechetka, ale z przerwami w pracy katechetycznej: w latach 1994-1999 – pomoc Wspólnocie Braci w przyjęciu dziewcząt w Taize we Francji oraz w latach 2001-2008 – moderatorka krajowa Eucharystycznego Ruchu Młodych.
Urodziła się w Płocku. Obecnie związana z Parafią św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku. Pracuje w Szkole Podstawowej.

Krzysztof Miklas


Paweł Pławiak

pawelplawiakAbsolwent Wojskowej Akademii Technicznej. Autoryzowany trener Microsoft i Training and Development Manager w firmie Compendium - Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. jak również wykładowca akademicki.
Posiada certyfikaty  MCP, MCSA, MCSE, MCTS, MCITP, MCT a od lipca 2009 roku MVP w kategorii Directory Services.

Więcej o mnie...